Šie praktiniai seminarai skirti visiems žmonėms, besidomintiems savo ir savo šeimos narių sveikata bei norintiems išmokti sveikatinimo pagrindų pagal A.T. Ogulovo metodą ir juos praktiškai pradėti taikyti kasdieniniame gyvenime. Visceralinę chiropraktiką supaprastintai galima vadinti vidaus organų masažu, kuris atliekamas per priekinę pilvo sienelę. Šio metodo dėka galima normalizuoti vidaus organų padėtį; pašalinti spazmus; suaktyvinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą; šalinti venų ir limfmazgių sąstovį; įjungti organizmą į jo paties reguliavimą.

Seminaro pirmojoje dalyje susipažinsite su pagrindiniais veiksniais, įtakojančiais ir lemiančiais sveikatos būklę bei savijautą. Taip pat su žmogaus anatomija, pagrindinį dėmesį skiriant vidaus organams, esantiems pilvo zonoje.

Antrojoje – praktiniai užsiėmimai, kuriems skiriama 90 proc. seminaro laiko. Mokysitės rankų atpalaidavimo, jautrumo, koncentracijos pratimų bei masažo manipuliacijų pagal A.T. Ogulovo metodikos veiksmų seką: tulžis, kepenys, kasa, žarnynas, skrandis ir t.t. Seminaro metu mokysitės rasti spazmus ir atpalaiduoti įtampas, rankų judesių pagalba panaikinti pilnumo jausmą žarnyne, suaktyvinti kraujotaką ir pan.

Darbas vyks porose, mokantis nuosekliai atlikti teisingus judesius ir manipuliacijas porininkui ir atskirai pačiam sau, vadovaujami šios metodikos pradininko prof. A.T. Ogulovo mokinio, V. Krupovnicko. Renkamos mažos, iki 8 asmenų, grupės, , kad visą laiką seminaro vedėjas galėtų su jumis palaikyti individualų kontaktą. Tokiu būdu efektyviausiai bus išnaudotas seminaro laikas, įsisavinant informaciją ir formuojant praktinius įgūdžius.

Užsižmimų metu taip pat bus aptariamos ir atskiros dalyvių problemos, konkrečiai parodant jų šalinimo būdus bei galimybes, atsakoma į klausimus ir pan.

Seminaro laikas: 10.00-17.00 val.

Vieta: Kruopų 7-9, Vilnius

Dalyvių apranga sportinė, patogi darbui

Domina mūsų vykdomi mokymai ? Atlikite rezervaciją ir mes su Jumis susisieksime.