SUTRIKUSIŲ ORGANIZMO FUNKCIJŲ KOREKCIJOS BŪDAS – VISCERALINĖ TERAPIJA PAGAL A.T. OGULOV. 17 ak. val. specializuotas kursas profesionalams ir visiems, norintiems gilinti žinias. Bendra kūno būklės diagnostika, pažeistų vietų, įtampų ir kitų problemų šalinimas, laikantis visceralinės chiropraktikos metodo bei pritaikant kai kurias kraniosakralines ir osteopatines technikas. Šie praktiniai seminarai skirti profesionalams – masažuotojams, kinezeterapeutams ir kt., siekiantiems praplėsti turimą kvalifikaciją, gilinti žinias ir papildyti savo praktikas naujais efektyviais metodais. Visas tris dienas bus dirbama poroje su konkrečiu žmogumi – mokomasi diagnozuoti bendrą kūno būklę, rasti pažeistas vietas ir atlikti teisingas manipuliacijas porininkui, šalinant problemas, laikantis visceralinės chiropraktikos metodo bei pritaikant kai kurias kraniosakralines ir osteopatines technikas. Renkamos mažos, iki 8 asmenų, grupės, kad visą laiką seminaro vedėjas galėtų su jumis palaikyti individualų kontaktą. Tokiu būdu efektyviausiai įsisavinama informacija ir formuojami bei įtvirtinami praktiniai įgūdžiai.

Šių seminarų dalyvių vertinimu, didžiausia nauda jiems buvo tai, kad realiai išmokstama dirbti pagal šią metodiką ir įgytas technikas iš karto galima taikyti savo darbe. Be to, seminaro pabaigoje patys akivaizdžiai pajusite šių metodikų poveikį jūsų kūnui ir bendrai savijautai. Po seminaro bus išduotas Visceralinių terapeutų profesinės asociacijos kvalifikacinis pažymėjimas.

Praktinių užsiėmimų metu taip pat bus aptariamos ir atskiros dalyvių problemos, konkrečiai parodant jų šalinimo būdus bei galimybes, atsakoma į jums aktualius klausimus ir pan.

Seminaro laikas:

Penktadienis 17.00 – 21 val.

Šeštadienis 10.00 – 17 val.

Sekmadienis 9.00 – 15.00 val.

Vieta: Kruopų 7-9, Vilnius

Dalyvių apranga  sportinė, patogi darbui

SEMINARO TEMOS

Viso kūno būklės diagnostika, probleminių vietų fiksavimo ir šalinimo įgūdžių lavinimas

Visceralinės terapijos skausmo korekcijos metodai

Pirmojo etapo vidaus organų terapija:

  • vidaus organų sąveika, fiziologinis vaidmuo
  • praktiškas pilvo srityje esančių vidaus organų visceralinės terapijos įsisavinimas
  • pilvo srityje esančių vidaus organų diagnostika, probleminių vietų fiksavimas, problemų šalinimas

Antrojo etapo vidaus organų terapija:

  • praktiškas krūtinės ertmės srityje esančių vidaus organų visceralinės terapijos metodo įsisavinimas
  • krūtinės ertmės srityje esančių vidaus organų diagnostika, probleminių vietų fiksavimas, problemų šalinimas
  • Kraniosakralinio mechanizmo korekcija. Nervų – raumenų – skeleto sistemų ir vidaus organų tarpusavio ryšių nagrinėjimas:
  • pažeistų vietų nugaroje, stubure, sąnariuose, raumenyse bei raiščių, fascijų padėties fiksavimas, problemų šalinimas
  • gimdymo ir traumų metu pažeistų vietų korekcija (kaukolė, kraujagyslės, nervai, lor organai, žandikauliai, dantys), atstatant kaukolės – smegenų nervų funkcijas (regos, klausos, jutimo ir skonio) bei šalinant galvos skausmus

Domina mūsų vykdomi mokymai ? Atlikite rezervaciją ir mes su Jumis susisieksime.