Daugeliui atrodo, kad mūsų sveikata ir savijauta – tai kaip kokia loterija: pasisekė – sveikas, nepasisekė – sirguliuoju. Ir, aišku, negalavimai visada atsiranda staiga ir nelauktai. Tuo tarpu aš visa tai galėčiau priskirti tik savo kūno anatomijos ir fiziologijos neišmanymui. O tiksliau – mes visai nepažįstame savęs, savo kūno… Tiesiog nemokame būti su savimi, jausti save. Vienintelis dalykas, ką daugelis jaučia, yra skausmas: arba skauda, arba nieko nejaučiu. Čia kaip su netvarka – arba nieko nematau (viskas man čia gerai), arba betvarkė. Juk daugelis klausimą „kaip jautiesi?“ supranta -„kur skauda“.
Nieko svarbesnio žmogui už jo sveikatą nėra. Tik daugelis tai supranta per vėlai (per vėlai ta prasme, kad nebeturi tiek užsispyrimo, jog viską atstatytų, griebiasi vaistų, net neskaitydami jų šalutinio poveikio aprašo, nešalina priežasčių ir psichologiškai susitaiko su esama situacija, nebesugebėdami pradėti gyventi kitaip). Tuo tarpu daugelis mokslinių tyrimų rezultatų išvadose teigiama, kad maždaug 50 proc. pokyčių, kuriuos laikome senėjimo padariniais, iš tikrųjų sukelia hipokinezė, kitaip sakant, raumenų ir kaulų nykimas bei funkcijų silpimas dėl jų nenaudojimo, apleidimo (Drinkwater, 1988). Akivaizdu, kad su metais žmogus ne tiek sensta, kiek pats nebenori ką nors keisti, gyvenimas eina autopilotu, o smegenys ramina – nepergyvenk, susikaupsi ir viskas bus gerai, gal kaip nors praeis. Bet nepraeina… anksčiau ar vėliau tenka suprasti, kad gyvenimo taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
Ir kai žmogui pasidaro visai prastai, jis ryžtasi „suimti save į rankas“, tačiau tuomet paaiškėja, kad jam tiesiog trūksta žinių, o ir randamos kertasi viena su kita. Tad, kviečiu į 5 dienų praktinius Kūno funkcijų atstatymo mokymus, kurių metu rasti pirmines negalavimų priežastis ir jas šalinti mokysimės pagal autorinę, gyvenimu ir praktika patvirtintą programą, kurią rengiau, remdamasis darbo su žmonėmis patirtimi, taikant įvairius metodus ir atrenkant efektyviausius. Mokymų metu koncentruotai bus pateikta viskas, ko reikia, siekiant atstatyti kūno funkcijas, remiantis visceralinės chiropraktikos ir kitų kūno terapijos mokyklų bei Įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) praktikas bei per gyvenimą sukauptas žinias.
Mokysimės atrasti negalavimų pirmines priežastis ir jas šalinti, atskirti dirbantį raumenį nuo fibrozinio (nebedirbančio), rasti įtampas, spazmus ir blokus bei juos šalinti, koncentruoti dėmesį ir jį išlaikyti ties vieta, su kuria dirbama, sužinosite apie ilgalaikio streso pasekmes organizmui, psichosomatines ligas ir kaip galima su tuo susitvarkyti. Kadangi dirbsite porose, tai ne tik išmoksite dirbti, bet ir patys pajausite akivaizdžius savo sveikatos pokyčius, atsikratysite daugelio negalavimų, jei juos turite, arba tiesiog sužinosite apie gresiančius, išmoksite padėti sau ir aplinkiniams. Namo grįšite išlaisvėję nuo įtampų, kupini energijos, įkvėpti gyventi kitaip, susiradę naujų draugų ir bendraminčių, sąmoningesni, akivaizdžiai lengvesni, jaunesni ir aukštesni 1-2 cm… Mano vedamuose Kūno funkcijų atstatymo praktiniuose mokymuose dalyvavo daugiau kaip 100 dalyvių.
Registracija eina į pabaigą, kviečiu prisijungti ir specialistus, dirbančius su žmogaus kūnu, ir visus, kas tik nori išmokti savo jėgomis sveikatinti save, pažinti savo kūną, žinoti esminius dalykus, kas ir kaip jame vyksta bei rasti pirmines negalavimų priežastis bei jas šalinti, užtikrinant ir palaikant ilgalaikę sveikatą.
Daugiau: https://www.vytautaskrupovnickas.lt/visceraliniu-terapeutu-profesines-asociacijos-narys/

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Post comment